O nas

Jesteśmy częścią międzynarodowej firmy i-team Global, obecnej w ponad 60 krajach na świecie. Dostarczamy najbardziej innowacyjne na rynku profesjonalne urządzenia i technologie podnoszące standardy czystości służące w jej codziennym utrzymaniu oraz redukujące koszty.

Koncentrujemy się na profesjonalnym rozwoju i projektowaniu wysokiej klasy maszyn do czyszczenia, produktów i narzędzi. Począwszy od suszarek szorujących, odkurzaczy, środków do usuwania gumy, rozwiązań oświetleniowych, mopów z mikrofibry i mobilnych stanowisk dla pracowników. Naszym celem jest uproszczenie całego procesu czyszczenia i danie satysfakcji z czyszczenia.

W i-team lubimy robić wszystko zgodnie z naszymi podstawowymi wartościami, odzwierciedlonymi w trzech prostych, ale znaczących słowach:

  • Zdobywanie wiedzy.
  • Wprowadzanie innowacji.
  • Inspirowanie do działania.

Wartości te są głównymi zasadami, które określają, w jaki sposób zespół i-team projektuje produkty i buduje relacje z klientami.
 

Zdobywanie wiedzy

Nasze opinie, wiedza i zaangażowanie nie wynikają z produkowania, lecz wynikają z potrzeb i życzeń użytkowników. Ulepszamy procesy i wprowadzamy zmiany do całego sposobu podejścia do czyszczenia. Dzięki ciągłemu gromadzeniu informacji zwrotnych od klientów z wielu dziedzin i wprowadzaniu najnowszych technologii jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom dostęp do innowacji, które mogą mieć ogromny wpływ na sposoby czyszczenia w ich firmach.

"Dzięki innowacjom stale ulepszamy nasze produkty."

- Frank van de Ven
 

Wprowadzanie innowacji

Od lat sześćdziesiątych dwudziestego wieku niewiele zmieniło się w urządzeniach do szorowania podłóg. Widzieliśmy, że w celu poprawy jakości sprzątania niezbędna jest zmiana. Właśnie dlatego, jako zespół i-team, zaczęliśmy analizować proces sprzątania. Obserwowaliśmy sposób czyszczenia biur, sklepów i budynków, poznawaliśmy frustracje osób sprzątających, analizowaliśmy marnowany czas i skomplikowaną złożoność maszyn.

Wyciągaliśmy wnioski, tworzyliśmy założenia do stworzenia nowych rozwiązań. Dzięki tym spostrzeżeniom opracowaliśmy innowacyjne urządzenie i-mop. Ta kompaktowa maszyna rozwiązuje problemy czyszczenia podłóg, łącząc elastyczność mopa podłogowego z mocą i prędkością przemysłowych szorowarek do podłóg. Dzięki kolejnym innowacjom jesteśmy w stanie wciąż ulepszać nasze produkty. Nie tylko zaprojektować maszynę do czyszczenia, ale przede wszystkim dać rozwiązanie użyteczne dla użytkowników.

Dzięki tym spostrzeżeniom opracowaliśmy innowacyjne urządzenie i-mop.
Ta kompaktowa maszyna rozwiązuje problemy czyszczenia podłóg,
łącząc elastyczność mopa podłogowego z mocą i prędkością przemysłowych szorowarek do podłóg.
 
Dzięki kolejnym innowacjom jesteśmy w stanie wciąż ulepszać nasze produkty.
 Nie tylko zaprojektować maszynę do czyszczenia, ale przede wszystkim dać rozwiązanie użyteczne dla użytkowników.
 

"Jednym z naszych celów jest inspirowanie ludzi
do otwarcia umysłu na zmiany i inny sposób myślenia."

 

Inspirowanie do działania

I-team to globalna rodzina partnerów działająca w ponad 60 krajach. wierzymy, że dzielenie się wiedzą jest absolutnie niezbędne do tworzenia zrównoważonych rozwiązań. Dlatego zapraszamy do naszego centrum wiedzy i doświadczenia, i-home na wykłady, pokazy i warsztaty.Jednym z naszych celów jest inspirowanie ludzi do otwarcia umysłu na zmianę i innowacyjne myślenie. Zapewnić fachowe porady, wsparcie komunikacyjne i serwis urządzeń
 


Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o nas, naszych produktach lub środkach czyszczących, jesteśmy dla Ciebie zawsze dostępni.

Nasz i-home jest w Krakowie, przy ulicy Tynieckiej 126 C

Przekonaj się osobiście jak można sprzątać szybciej, lepiej, łatwiej, a przede wszystkim taniej.


Po więcej informacji – prosimy o kontakt:
hello@i-teampolska.pl