aXoclean

nowoczesna linia produktów myjących i zabezpieczających mikrobiologicznie

aXonnite® Silver

Preparat dezynfekcyjny do wszystkich powierzchni o działaniu wirusobójczym, bakteriobójczym i grzybobójczym

Gotowy do użycia preparat biobójczy o działaniu wirusobójczym, bakteriobójczym i grzybobójczym do dezynfekcji powierzchni w miejscach prywatnych, publicznych oraz w przemyśle.

Zawiera aktywne cząstki srebra metalicznego, które tworzą warstwę odporną na bakterie, wirusy i grzyby. Dzięki zawartości cząstek srebra aXonnite® regularne stosowanie preparatu aXonnite® Silver trwale zabezpiecza powierzchnie i zapobiega namnażaniu się wirusów, bakterii i grzybów na tych powierzchniach, również pomiędzy cyklami sprzątania.

Jedyny dostępny na rynku preparat, który jest całkowicie bezpieczny dla ludzi, zwierząt, roślin i środowiska:

  • bez alkoholu,
  • bez chlorku i związków chloru,
  • bez czwartorzędowych soli amoniowych.

Nie wymaga stosowania karencji po użyciu – zdezynfekowane pomieszczenia można  użytkować  natychmiast po jego zastosowaniu.

Bez barwy, bez zapachu, nie niszczy warstwy hydrolipidowej, nie alergizuje, nie pozostawia śladów na powierzchniach, nie powoduje odbarwień, nie zmienia struktury i nie niszczy tworzyw, odporny na promieniowanie UV, neutralny chemicznie – nie wchodzi w reakcje ze związkami chemicznymi z otoczenia.

Produkt nadaje się do zamgławiania pomieszczeń.
aXonnite® Silver jest polecany do stosowania w bramkach dezynfekcyjnych, ponieważ nie powoduje podrażnień skóry i oczu.

Chcesz zobaczyć jak działa nasza maszyna?

Poznanie sposobu działania naszego sprzętu w realnych warunkach jest możliwe. Nasi technicy szczegółowo wyjaśnią zasady działania, eksploatacji i konserwacji. Dobiorą odpowiednią dla Twoich potrzeb wersję. Zamów niezobowiązującą prezentację.