Zawsze zmierza we właściwym kierunku

Co-botic 1700

Precyzyjny robot sprzątający

co-botic 1700_png
Brochure2021_co-botic_1700_png

Wydajny i precyzyjny robot sprzątający

Co-botic 1700 można zaprogramować tak, aby odkurzał przestrzenie maksymalnie precyzyjnie i wydajnie. Dzięki aplikacji i-team professional można podzielić pokój na kilka stref i przeglądać codzienne raporty. Możliwe jest również tworzenie wirtualnych granic, aby skonfigurować urządzenie tak dokładnie, jak to możliwe. 

Elastyczność kluczem do sukcesu

Zaprogramuj Co-botica tak, jak chcesz

Programując pracę robota sprzątającego możesz użyć zarówno aplikacji jak i dostarczonego wraz z nim pilota. Pilot pozwoli na szybkie uruchomienie automatycznego sprzątania, natomiast aplikacja pozwala na precyzyjne ustawienia według potrzeb.

programowanie png
co-botic 1700_incl- dust-collector_V22-BV Front Parked_ONLINE

Nie wszystkie doskonałe rzeczy wymagają czasu

Szybko wykonaj pracę

Co-botic 1700 może pracować do 270 minut. Chcesz pracować przez całą dobę? Dodając dodatkową baterię do ekwipunku, możesz wymieniać baterie i pracować bez przerwy. Bonus: bez problemu można go używać nawet przez noc w ciemnych miejscach.

Ładowanie baterii i opróżnianie śmieci w jednym miejscu

Stacja dokująca 

Stacja dokująca stanowi jednocześnie miejsce, w którym Co-Botic może opróżnić zebrane śmieci. Robot automatycznie sam znajdzie drogę i w odpowiednim momencie opróżni swój podręczny zbiornik.

co-botic 1700_dust-collector_V22-Detail Open Klep_ONLINE png
co-botic 1700_V22-BV Angled Right Back Dustbin_ONLINE

Podręczny zbiornik na śmieci

Mały zbiornik na śmieci jest integralną częścią robota. Dzięki temu sprawnie wykonuje swoje zadanie a po napełnieniu automatycznie opróżnia je w stacji dokującej.

Chcesz wypróbować Co-Botic 1700?
Zamów prezentację