Opcjonalne rozwiązanie do Twojego i-mopa

i-dose

Kapsułkowy system dawkowania bezpiecznych,
skoncentrowanych środków czyszczących

i-dosezb-tyl800x800

Środki czyszczące w bezpiecznym i praktycznym dozowniku

Lepsza wydajność czyszczenia

i-dose to kolejne rozwiązanie, łączące ekologiczne detergenty czyszczące z łatwym w użyciu dozownikiem dla zwiększenia szybkości i skuteczności czyszczenia. Zbiornik i-dose mieści do 10 kapsułek do szybkiego wykorzystania, co pozwala uzupełniać i pracować bez konieczności powrotu do miejsca przechowywania środków czyszczących.

Uzupełniaj bez straty czasu

Zaprogramuj swoje czyszczenie

 

Uchwyt do kapsułek jest montowany na zbiorniku i-dose i jest przeznaczony do podręcznego przechowywania kapsułek, które będziesz na bieżąco wykorzystywać do prowadzenia czyszczenia.

Wstępnie napełnij pojemnik na kapsułki i-dose odpowiednimi kapsułkami, których będziesz potrzebować do różnych obszarów – do kuchni, do łazienek lub obszarów ogólnych.

Podczas pracy napełniaj zbiornik wodą i dozuj szybko środki w miejscu prowadzenia pracy.

Wygodne i praktyczne rozwiązanie jako wyposażenie dla firm sprzątających.

i-dose-refillup800x800
i-dose-how-does800x800jpg

Jak działa i-dose?

Włóż kapsułkę, zamknij dozownik, naciśnij przycisk

Aplikacja jest bardzo łatwa. Otwórz komorę na kapsułki w dozowniku na górze zbiornika, włóż wybrany przez siebie 10 ml detergentu czyszczącego i-dose, zamknij komorę i wciśnij duży żółty przycisk. Zawartość kapsułki zostaje uwolniona do napełnionego wodą zbiornika i-mopa.
Gotowe!

Minimalny wysiłek

Maksymalne rezultaty z jednej kapsułki

 

Super skoncentrowana formuła i-dose daje wszystko, czego potrzebujesz. Połączenie środka chemicznego z mocą automatycznego szorowania i-mop daje niezrównane wyniki czyszczenia. Używasz zbalansowanej ilości detergentu, nie za mało i bez przedawkowania.

right_dose800x800

Ekologiczna chemia czyszcząca

Czyszczenie przyjazne dla ludzi i środowiska

i-dose został zaprojektowany z najwyższej jakości składników pochodzenia roślinnego. Wszystkie składniki są biodegradowalne, a opróżnione kapsułki są przygotowane do recyklingu.
Środki czyszczące w kapsułkach  nie zawierają substancji zapachowych, można je bezpiecznie stosować w przemyśle spożywczym i wśród alergików. Preparaty i-dose są niskopieniące i nie powodują korozji.
i-dose to doskonały wybór, aby zmniejszyć wpływ sprzątania na ludzi i środowisko.

i-dose-kapsulki3-800x642

Wybierz odpowiednią kapsułkę i-dose

E52 – środek do codziennego czyszczenia podłóg

Delikatny dla powierzchni i skuteczny środek do codziennego czyszczenia wszelkich twardych podłóg. Usuwa zabrudzenia powszechnie występujące na większości powierzchni podłogowych bez pozostawiania osadu, który może sprzyjać ponownemu zabrudzeniu lub stworzyć śliskie warunki.

i-dose-daily-floor-cleaner500x500

E33 – środek do codziennego czyszczenia podłóg w sanitariatach

Bezpieczny, lekko kwaśny środek czyszczący. Odpowiedni do większości twardych powierzchni podłogowych, specjalnie zaprojektowany do usuwania zabrudzeń organicznych, osadu mydlanego, wapnia, kamienia i innych zabrudzeń powszechnie występujących na podłogach w toaletach i łazienkach.

i-dose-sanitary-floor-cleaner500x500

E73 – odtłuszczający środek do czyszczenia podłóg

Silny odtłuszczający środek do czyszczenia podłóg. Nadaje się do wszystkich twardych podłóg. Szczególnie skuteczny w usuwaniu smarów pochodzenia zwierzęcego i roślinnego we wszelkiego rodzaju kuchniach, zakładach gastronomicznych oraz smarów na bazie ropy naftowej  w warsztatach motoryzacyjnych, zakładach przemysłowych i miejscach handlowych.

i-dose-degreasing-floor-cleaner500x500