Innowacyjne narzędzia czyszczące z wykorzystaniem mikrofibry

i-fibre

Nowoczesne mopy
z mikrofazy

wallwash
i-fibre disposal

Technologia TRIO SPLIT

Mopy i-fibre to wyjątkowe włókna z mikrofazy, które dzięki opatentowanej technologii TRIO SPLIT zyskują ogromną moc czyszczenia.

i-fibre mops haccp small

Profesjonalne mopy - różne obszary, różne kolory

Mopy w 4 kolorach

Mopy dostępne są w 4 kolorach: czerwone, żółte, niebieskie i zielone – co umożliwia zaprojektowanie systemu sprzątania różnych obszarów zapobiegając przenoszeniu zabrudzeń pomiędzy tymi obszarami.

Na sucho lub na wilgotno

Tradycyjne mopowanie

  • Mopy 40 cm – urządzenia czyszczące przeznaczone do tradycyjnego mopowania podłóg. Dzięki zastosowanej technologii wykonania doskonale sprawdzają się do mopowania na sucho, jak również na wilgotno w systemie „mopa jednego kontaktu”.
  • Drążek teleskopowy 180 cm pozwala na mycie na wysokości nawet do 4 m (ściany, sufity).
  • Mopy 26 cm z uchwytem wallwash – przyrządy do mycia ścian i sufitów. Uchwyt wallwash wygina się o 360 st. umożliwiając mycie trudno dostępnych miejsc, również krawędzi. Mopy można używać z uchwytem i-scrub 26H do mycia powierzchni ponad podłogowych.

Zaopatrzenie firm sprzątających

Wiadra do preparowania mopów

Dzięki budowie mopów i-fibre, bardzo szybko można przygotować je do pracy w systemie mopa jednego kontaktu. Wystarczy ułożyć mopy w wiadrze i zalać je odpowiednią ilością roztworu roboczego (ok. 200 ml na 1 mop). Roztwór natychmiast przenika przez mopy nasączając je równomiernie.

Dostępne są wiadra 20 litrów dla mopów 40 cm oraz 13 litrów dla mopów 26 cm.