i-know

Zestaw narzędzi do obiektywnej oceny stopnia czystości powierzchni

i-know - pakiet korzyści

Uczyń widocznym to, co dotąd było niewidzialne

Zestaw i-know pozwala zmierzyć czystość, potwierdzając naukowo skuteczność i dokładność prowadzenia czyszczenia. Zebrane dane pomagają uzyskać lepszy wgląd w proces sprzątania, dzięki czemu przyszłe czynności związane z czyszczeniem mogą dać lepsze rezultaty, a procedury mogą być bardziej wydajne.

I-know jest wsparciem dla mechanicznych procesów czyszczenia przeprowadzanych przy użyciu profesjonalnych maszyn czyszczących, szorowarek, urządzeń do mycia okien i elewacji, myjek podłogowych i innych….

Cechy i-know

atp600x600

Monitoruj czystość

Dzięki zestawowi i-know możesz rozpocząć monitorowanie czystości natychmiast. Luminometr jest wskaźnikiem wyglądu i czystości. Użyj testów ATP z zestawu, aby szybko sprawdzić, czy powierzchnie zostały dokładnie oczyszczone.

Co to jest czystość i jak ją ocenić?

atp2-600x367-1

Nasze testy ATP są łatwe w użyciu i szybkie

W zaledwie kilku krokach uzyskasz wynik ATP:  (1) przetrzyj powierzchnię pałeczką wymazową, (2) umieść pałeczkę w zasobniku,  (3) przełam ampułkę, aby odczynniki zostały zaaplikowane do wymazu, (4) ściśnij zasobnik,  a potem (5) umieść fiolkę w luminometrze i odczytaj wynik. To jest takie proste.

Sprawdzaj powierzchnie - poznaj odporność na poślizg

Podłogi wykonane są z różnych materiałów, spełniają różne funkcje. Różne jest obciążenie ruchem i rodzaj zabrudzeń. Wszystkie te elementy określają wymagany poziom antypoślizgowości i mają wpływ na częstotliwość wykonywania czyszczenia powierzchni.

Zapobiegaj poślizgnięciom

Niebezpieczne śliskie podłogi są często wynikiem czyszczenia podłóg, a poślizgnięcia są częstą przyczyną obrażeń i mogą być kosztowne. Test poślizgu wspomaga zapobieganiu poślizgnięciom, upadkom oraz często także kontuzjom.

Środki do czyszczenia - optymalizacja i oszczędności

Monitorowanie stanu czystości to także możliwość do optymalizowania zużywanych środków chemicznych i wody, a to wprost przekłada się na obniżenie kosztów.

Ochrona środowiska - nasze zasoby są ograniczone

Monitorowanie stanu czystości pozwala racjonalizować procesy czyszczenia, to mniejsza ilość energii do wykonania pracy, mniej wody i środków chemicznych, krótszy czas czyszczenia. To wszystko przyczynia się do ochrony zasobów.

Zestaw przygotowany do częstego przemieszczania

Zestaw zawiera luminometr do badania czystości ATP, miernik poślizgu z pochylnią, naczynia i odczynniki do wykonania testów. Całość umieszczona jest w solidnym opakowaniu transportowym na kółkach.

i-know

Zestaw do oceny czystości powierzchni

Galeria

Chcesz zobaczyć jak działa nasza maszyna?

Poznanie sposobu działania naszego sprzętu w realnych warunkach jest możliwe. Nasi technicy szczegółowo wyjaśnią zasady działania, eksploatacji i konserwacji. Dobiorą odpowiednią dla Twoich potrzeb wersję. Zamów niezobowiązującą prezentację.