i-suit

Uprząż plecakowa wykorzystywana do pracy przy myciu okien i elewacji

i-suit - pakiet korzyści

  • Rewolucyjny sposób mycia okien odciążający użytkownika
  • Koniec z urazami ramion i bólem pleców podczas mycia okien, dzień po dniu
  • Zwiększa produktywność pracowników
  • i-suit z pewnością jest przyciągającą wzrok innowacją, która na zawsze zmienia sposób mycia okien na wysokości
  • Co najmniej o 50% zmniejsza wysiłek fizyczny podczas pracy 

Cechy i-suit

i-suit-800-x-800_jpg

Wsparcie przy myciu okien

Łącząc pracę systemem teleskopowym z i-suit trzykrotnie zwiększasz wydajność mycia okien bez zwiększenia wysiłku. Bez wożenia i ciągłego przestawiania drabin, i-suit wspiera użytkownika, zmniejszając o 50% wysiłek fizyczny podczas pracy. To przekłada się wprost na większe bezpieczeństwo pracy i niższe koszty.

i-suit jest doskonałym wsparciem dla urządzeń teleskopowych do mycia okien na wysokościach.

foto: annemieke van der togt

Odciążenie dla rąk i ramion podczas pracy

i-suit rozwiązuje te problemy, wspomagając użytkownika  w optymalny sposób rozkładając obciążenie między ramiona, klatkę piersiową i plecy.  Szerokie, wyściełane napierśniki oraz sztywny stelaż redukują obciążenie górnych partii ciała.  System zapewnia dużą swobodę ruchu zamocowanymi narzędziami. Cała waga drążka do mycia okien o wysokim zasięgu jest wyśrodkowana i podniesiona od środka, uwalniając ruch, jednocześnie zapewniając lepszą widoczność czyszczonego obszaru.

Okulary i-suit

Stworzyliśmy okulary, które zapożyczają elementy okularów asekuracyjnych: produkt nr 1 pod względem bezpieczeństwa i ochrony. Pozwala to skoncentrować się i mieć doskonałą ogólną wizję obszaru pracy, bez zadzierania głowy do góry.

Zestaw wysokociśnieniowy

i-suit nie ogranicza się tylko do stosowania z systemami do mycia szyb czystą wodą. Dostępne jest opcjonalne wyposażenie do pracy z systemami wysoko-ciśnieniowymi. Teraz łatwo i szybko możesz wyczyścić każdą elewację. Specjalne gumowe złączki, pozwalają pracować z narzędziami o różnych średnicach od Ø 27, Ø 32 do Ø 38 mm.

Solidne, nowoczesne wykonanie

i-suit wykonany jest z wysokiej jakości lekkich i wytrzymałych materiałów.  Uprząż jest w pełni regulowana dla sprawnego dopasowania do każdej sylwetki, łatwa w zakładaniu i użytkowaniu.

i-suit to innowacyjny przyrząd do mycia okien – najbardziej pomysłowe i praktyczne rozwiązanie ostatnich lat w technologii mycia okien i elewacji. Dodatkowo wygląda super!

i-suit

Prezentacja pracy urządzenia
PowerWash
Okulary
Zakończenie pracy / demontaż

Specyfikacja

i-suit

  • Waga: 3,9 kg
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 125 x 80 x 45 cm
  •  
  • Akcesoria: okulary zawarte w zestawie

Galeria

Chcesz zobaczyć jak działa nasza maszyna?

Poznanie sposobu działania naszego sprzętu w realnych warunkach jest możliwe. Nasi technicy szczegółowo wyjaśnią zasady działania, eksploatacji i konserwacji. Dobiorą odpowiednią dla Twoich potrzeb wersję. Zamów niezobowiązującą prezentację.