Lżej, wygodniej i bezpieczniej

i-suit

Uprząż plecakowa dla pracy bez wysiłku
przy myciu okien i elewacji z użyciem uchwytów teleskopowych.

Mycie okien lub fasad budynków wiąże się z wysiłkiem fizycznym, często dużym i długotrwałym. To obciążenie dla rąk, kręgosłupa, wzroku. Podczas pracy szybko pojawia się zmęczenie, spada efektywność i wydajność.

i-suit

Lepiej i zdrowiej - wygodne plecakowe urządzenie do mycia okien

Zmniejsz obciążenie rąk i ramion podczas pracy

i-suit rozwiązuje te problemy, wspomagając użytkownika  w optymalny sposób rozkładając obciążenie między ramiona, klatkę piersiową i plecy.  Szerokie, wyściełane napierśniki oraz sztywny stelaż redukują obciążenie górnych partii ciała.  System zapewnia dużą swobodę ruchu zamocowanymi narzędziami. Cała waga drążka do mycia okien o wysokim zasięgu jest wyśrodkowana i podniesiona od środka, uwalniając ruch, jednocześnie zapewniając lepszą widoczność czyszczonego obszaru.

Ułatwienie i przyspieszenie pracy

Mocne wsparcie przy myciu okien

Łącząc pracę systemem teleskopowym z i-suit trzykrotnie zwiększasz wydajność mycia okien bez zwiększenia wysiłku. Bez wożenia i ciągłego przestawiania drabin, i-suit wspiera użytkownika, zmniejszając o 50% wysiłek fizyczny podczas pracy. To przekłada się wprost na większe bezpieczeństwo pracy i niższe koszty.

i-suit jest doskonałym wsparciem dla urządzeń teleskopowych do mycia okien na wysokościach.

i-glases

Dodatkowe akcesoria

Okulary i-suit

Skorzystaj ze specjalnych okularów pryzmatycznych, wykorzystujących elementy okularów asekuracyjnych. Dzięki okularom i-suit zyskujesz doskonałą ogólną widoczność bez zadzierania głowy i przeciążania kręgów szyjnych. Okulary i-suit to produkt nr 1 pod względem bezpieczeństwa i ochrony!
Okulary znajdziesz w zestawie.

Szersze możliwości

Zestaw wysokociśnieniowy

i-suit nie ogranicza się tylko do stosowania z systemami do mycia szyb czystą wodą. Dostępne jest opcjonalne wyposażenie do pracy z systemami wysoko-ciśnieniowymi. Teraz łatwo i szybko możesz wyczyścić każdą elewację. Specjalne gumowe złączki, pozwalają pracować z narzędziami o różnych średnicach od Ø 27, Ø 32 do Ø 38 mm.

i-suit_ucht_wysokocisn-z-wkladkami700x800

Solidne, nowoczesne rozwiązanie

i-suit wykonany jest z wysokiej jakości lekkich i wytrzymałych materiałów.  Uprząż jest w pełni regulowana dla sprawnego dopasowania do każdej sylwetki, łatwa w zakładaniu i użytkowaniu.

i-suit to innowacyjny przyrząd do mycia okien – najbardziej pomysłowe i praktyczne rozwiązanie ostatnich lat w technologii mycia okien i elewacji. Dodatkowo wygląda super!

Specyfikacja techniczna

i-suit

i-suit

Waga
3,9 kg

Wymiary (dł. x szer. x wys.)
125  x  80  x  45 cm

Akcesoria
okulary zawarte w zestawie

Chcesz wypróbować zestaw i-suit?
Zamów prezentację