Opatentowany podwójny system napędowy

Orbot

Wszechstronne urządzenia czyszczące
przy pomocy technologii orbitalnej

Orbot

Zaprojektowane do najcięższych zadań

Urządzenia Orbot

Maszyny dostępne w tej kategorii umożliwiają nawet intensywne doczyszczanie silnie zabrudzonych powierzchni podłóg. Dzięki wykorzystaniu systemu wymiennych padów, w łatwy sposób usuną plamy z wykładzin i dywanów, wyszorują pokrycia z materiałów sztucznych, a nawet wypolerują parkiety i pokrycia z kamienia. Znajdą swoje zastosowanie w obiektach komercyjnych i przemysłowych, oferując operatorowi dużą swobodę możliwości.

Zastosowana technologia ruchu orbitalnego w głowicy czyszczącej znacznie ułatwia prace i umożliwia czyszczenie niemalże każdej powierzchni bez ograniczeń.

Technologia wibracji orbitalnych

Podwójne działanie orbitalne

Urządzenia ORBOT są jak „szwajcarski scyzoryk” wśród maszyn czyszczących. Nasz opatentowany system napędowy łączy dwa działania w jednym (orbitalny i obrotowy), aby wyczyścić każdy rodzaj podłogi.
Silne wibracje podnoszą efektywność pracy w profesjonalnych zastosowaniach do czyszczenia, szorowania, szlifowania, usuwania izolacji i polerowania.

Wszystko zrobione na czas

Orbot Sprayborg

ORBOT SprayBorg to wysokiej klasy maszyna do czyszczenia i renowacji różnych powierzchni. Nasz opatentowany system napędowy generuje dwa niezależne typy ruchów. Tysiące mikrookręgów porusza się z prędkością 1725 obr./min, natomiast cały moduł sterownika obraca
się z prędkością 80 obr./min. Technologia ta powoduje wzbudzenie najbardziej intensywnego ruchu ze wszystkich dotychczasowych metod czyszczenia podłóg. Nasza technologia przenosi energię wibracji na podłogę, rozluźniając wiązania, które przytwierdzają brud do powierzchni.

Każdy punkt stykowy wykonuje ruchy orbitalne o średnicy 0,9525 cm z prędkością 1725 obrotów na minutę.

Maszyna Orbot została wyposażona w unikalny system szybkiej wymiany wkładów z roztworem. Wraz z maszyną dostarczane są trzy wkłady, które można łatwo wsunąć w uchwyt. Każdy z wkładów ma pojemność 11,4 l, co wystarcza na wyczyszczenie około 90 m2 dywanów i 370 m2 podłóg twardych. Wbudowana technologia antywibracyjna tłumi hałas i redukuje siłę wibracji przenoszonych na operatora. Prawidłowe stosowanie systemu szybkiej wymiany może skrócić czas uzupełniania roztworu o 15 minut na godzinę.

Swobodne przemieszczanie się - nie wymaga użycia kabli

Orbot Life

ORBOT LiFE to najbardziej uniwersalna, zasilana akumulatorem litowo-jonowym, dwufunkcyjna oscylacyjna szorowarka do podłóg. Maszyna została zaprojektowana z wykorzystaniem najbezpieczniejszej i najnowszej technologii akumulatorów litowo-jonowych, dzięki czemu umożliwia ona swobodne i szybkie sprzątanie podłóg w całym obiekcie o każdej porze dnia bez ograniczeń, bez konieczności szukania gniazdek elektrycznych i bez ryzyka potknięcia się o leżące kable.

Nie trzeba czekać wiele godzin na ponowne naładowanie maszyny. ORBOT LiFE ładuje się 120 minut, co pozwala na znaczne zwiększenie produktywności.

Dzięki zaawansowanej funkcji hybrydowego ładowania z akumulatora w bazie i ze źródła zewnętrznego, można kontynuować sprzątanie maszyną ORBOT LiFE, gdy akumulator jest rozładowany. Wystarczy podłączyć szorowarkę do gniazdka elektrycznego za pomocą przewodu. ORBOT LiFE ładuje się w trakcie pracy, umożliwiając dokończenie sprzątania. Aby przejść w kolejne miejsce, po prostu odłącz przewód.

Specjalny system zarządzania chroni akumulator przed rozładowaniem i/lub przeładowaniem, co zwiększa bezpieczeństwo i trwałość maszyny.

Gładka powierzchnia tanim kosztem

Orbot Vibe

ORBOT Vibe to wyjątkowa i wszechstronna maszyna do czyszczenia podłóg. W odróżnieniu od modeli z jedną tarczą obrotową maszyna Vibe jest wyposażona w nasz opatentowany system napędowy łączący dwa ruchy mechaniczne — orbitalny i obrotowy — zapewniając znakomite rezultaty na wszystkich rodzajach podłóg.

Szorowarka oscylacyjna ORBOT Vibe została wyposażona w systemem szybkiej wymiany nakładek do czyszczenia, usuwania powłok i konserwowania powierzchni. Nie trzeba kupować kilku maszyn do różnych potrzeb. Postaw na jedno urządzenie posiadające wszystkie te zalety i oszczędzaj czas oraz pieniądze.

Technologia orbitalna o podwójnym działaniu zastosowana w szorowarce ORBOT Vibe generuje bardzo silne wibracje, co zapewnia doskonałe
rezultaty i pielęgnację podłogi bez uszkadzania jej powierzchni. Szorowarka ORBOT Vibe używa minimalnej ilości płynów. Zbiornik o pojemności 15,1 litra oraz system natryskowy umożliwiają łatwe monitorowanie ilości roztworu, co sprawia, że jest to jedna z najbardziej opłacalnych i wszechstronnych szorowarek na rynku. ORBOT Vibe łączy naszą technologię orbitalną z wbudowanym zbiornikiem roztworu i stałym systemem natryskowym, aby łatwo czyścić, usuwać warstwy lub odnowić każdą podłogę. Jedna maszyna, która potrafi to wszystko, ORBOT Vibe, jest mało wymagająca pod względem konserwacji, łatwa w obsłudze i zmniejsza koszty pracy.

Smukła konstrukcja, duża moc

Orbot SLiM

Maszyna ORBOT SLiM przeznaczona na rynek konsumencki została zaprojektowana pod kątem sprzątania małych pomieszczeń, takich jak łazienki, korytarze i kuchnie. Zmieści się pod meblami w trudno dostępnych miejscach. Jej lekka konstrukcja jest mocna i wytwarza silne wibracje, zapewniając dokładne, profesjonalne sprzątanie.

Szorowarka ORBOT SLiM używa minimalnej ilości płynów. Łączy w sobie naszą technologię Orbital z 2,84-litrowym zbiornikiem na roztwór i stałym systemem natryskowym, aby łatwo czyścić, usuwać warstwy lub odnowić każdą podłogę. Model ORBOT SLiM jest wyposażony w system szybkiej wymiany padów, co sprawia, że jest jedną z najbardziej opłacalnych i uniwersalnych szorowarek na rynku. Jedna maszyna wystarczy do czyszczenia wielu różnych typów podłóg.

Model ORBOT SLiM wyróżnia się łatwą konserwacją i obsługą oraz pozwala zmniejszyć koszty pracy. Postaw na jedno urządzenie posiadające wszystkie te zalety i oszczędzaj czas oraz pieniądze.

Specyfikacja techniczna

Orbot Sprayborg

SprayBorg_Tilt_Left_PNG_300x300

średnica bazy
43,18 cm

silnik
1 KM, 1400 W 100–240 V / 50–60 Hz, AC

ruch orbitalny
1725 obr./min

ruch obrotowy
80 obr./min. 

poziom hałasu
59 dB 

waga
48 kg

pompa
90 PSI / 6,2 BAR

pojemność zbiornika na roztwór
11,4 l

Orbot Life

LiFE_OG_Hero 300x300 PNG

średnica talerza
43,18 cm

silnik
3/4 KM, 24 V, DC

ruch orbitalny
1725 obr./min

ruch obrotowy
100 obr./min. 

poziom hałasu
59 dB 

waga
59,42 kg

pompa
90 PSI / 6,2 BAR

pojemność zbiornika na roztwór
11,4 l

Orbot Vibe

Vibe_OG 300x300_PNG

średnica talerza
43,18 cm

silnik
1 KM, 1400 W 100–240 V / 50–60 Hz, AC

ruch orbitalny
1725 obr./min

ruch obrotowy
80 obr./min. 

poziom hałasu
59 dB 

waga
43,09 kg

pompa
90 PSI / 6,2 BAR

pojemność zbiornika na roztwór
15,1 l

Orbot SLiM

SLiM_Straight_OG_300x300_PNG

średnica bazy
27,9 cm

silnik
36 V, 330 W DC

ruch orbitalny
3000 obr./min

ruch obrotowy
120 obr./min. 

poziom hałasu
59 dB 

waga
12,7 + 2,7 kg ze zbiornikiem i akumulatorem

pompa
58 PSI / 4 BAR

pojemność zbiornika na roztwór
2,84 l