i-drive
Mobilne stanowisko pracy
dla małych i dużych powierzchni
ikonki bez podpisów
i-drive + i-mop

Dla dużych i małych powierzchni

Od teraz umożliwiamy jednemu operatorowi skuteczne czyszczenie maszynowe dużych powierzchni przy których są do wyczyszczenia też małe powierzchnie.

I-mop Lite tworzy doskonały duet z i-drive. I-drive posiada opcję zamocowania, transportowania i ładowania i-mop’a. Jeden operator poruszając się w jednym cyklu czyszczenia dużych obszarów w trakcie przejścia przez obiekt może wyczyścić też małe powierzchnie i-mopem. Bez straty czasu na powroty do bazy dla pobrania innego urządzenia czy ręcznego narzędzia do pracy.

Nasze rozwiązanie doskonale odpowiada na zapotrzebowanie serwisu i firm sprzątających, zwiększa efektywność i wydajność prowadzeniu w prac.

Co możesz zyskać pracując z naszymi maszynami?

KORZYŚCI DLA CIEBIE

szybciej

i-drive to innowacyjne, mobilne stanowisko pracy. Dzięki zintegrowaniu funkcji dla dużych i małych powierzchni, redukujesz puste przebiegi, szybciej czyścisz każdą powierzchnię. Mały promień skrętu zapewnia doskonałą manewrowość i minimalne straty czasu.

czyściej

Połaczenie maszyny z operatorem siedzącym, z i-mop Lite, dedykowanym dla małych powierzchni, zapewnia wysokie standardy czystości w krótkim czasie.

zdrowiej

Doskonałe parametry mechaniki czyszczenia, pozwalają znacząco zredukować zużycie wody i chemii. Jest Zdrowiej dla wszystkich i dla Środowiska.

bezpieczniej

Przednie i tylne oświetlenie zapewnia bezpieczną pracę operatorowi, ale także osobom z boku. Doskonała widoczność powierzchni czyszczonej to dodatkowy atut.

lepiej dla wszystkich

Ta maszyna to idealne rozwiązanie dla sklepów, obiektów sportowych, szpitali i klinik, obiektów biurowych i wielu innych zastosowań. Czyste, bezpieczne podłogi, krótki czas pracy – same plusy.

taniej

Wszystkie korzyści nie byłyby tak wartościowe, gdyby nie jedna z najważniejszych – redukcja kosztów. Krótszy czas pracy, oszczędność wody i chemii, mniej personelu i wiele innych czynników – pozwalają na poważne oszczędności. Dzięki temu maszyna zarabia na siebie od pierwszego dnia.

Zobacz film - jak pracować z i-drive

i-drive: praktyczne użycie

I-drive - pakiet korzyści

Łatwe sterowanie

i-drive jest stworzony w taki sposób, że większość funkcji odbywa się automatycznie. Przejrzysty panel sterowania zapewnia łatwość i prostotę obsługi. Nawet nie wprawni użytkownicy łatwo kierują maszyną!

Efektywne zasilanie

Zastosowane baterie litowo-jonowe i-power 14 zapewniają nieprzerwaną pracę do 90 minut. i-drive zasilany jest 6 bateriami, które dzięki rozwiązaniu Plug&Play można bardzo szybko wymienić. Urządzenie czyszczące jest bardzo elastyczne: stacja szybkiego ładowania i-stack 3 (z ładowarkami i-charge 9) w ciągu 90 minut ładuje baterie i możesz dalej pracować, zaś mając drugi komplet baterii praktycznie możesz pracować bez przerw 24/7.

Zobaczysz każde zabrudzenie!

Siedząc w fotelu i-drive możesz zobaczyć z góry całe pole robocze maszyny. Zastosowane silne oświetlenie LED usytuowane pod ostrym kątem pozwala zobaczyć każde zabrudzenie na posadzce. Nic nie ujdzie Twojej uwadze.

Stacja napełniania zbiorników

Stacja napełniania zbiorników i-drive pomaga w pracy i-mopem stając się mobilnym punktem obsługi zbiorników dla i-mop Lite. Dzięki temu bez straty czasu napełnisz zbiornik wody czystej i opróżnisz zbiornik wody brudnej Twojego i-mop’a Lite.

Automatyczne zabezpieczenia

i-drive pilnuje właściwej eksploatacji urządzenia, gdy zostanie włączony bieg wsteczny ssawa oraz głowica szczotek automatycznie podnoszą się do góry.

Komfortowa praca bez wysiłku

Zwracamy uwagę na każdy element komfortu użytkownika. Rozkładana rampa ułatwia bez wysiłku zjazd oraz wjazd i-mop’a Lite. Dzięki temu praca staje się łatwiejsza i przyjemniejsza. Zapobiegamy ewentualnym problemom zdrowotnym użytkowników przy dłuższej pracy z i-drive. Zastosowana regulacja podpory stopy i pedału to mniej problemów z cierpnącymi stopami.

I-LINK

Zarządzanie i-drive'em w chmurze

i-link to system zarządzania flotą maszyn opartych o mechanizmy chmurowe. Nowe i-drive’y mają wbudowany moduł elektroniczny komunikujący się z chmurą i-link. Dany wysyłane do chmury to: informacje o użyciu maszyny, poziom naładowania baterii, lokalizacja maszyny, sygnały o awariach i wiele innych danych. Dzięki i-link łatwiej dbać o maszynę, system będzie wysyłał powiadomienia o przeglądach, sygnały awarii bezpośrednio do serwisu, łatwiej też będzie zgłaszać awarie. A to tylko początek…

Nasi klienci

Zapraszamy do współpracy

Jesteś gotowy na i-drive dla ciebie?

Chcesz poznać bliżej i-drive?