i-land
Innowacyjne stanowiska pracy serwisu sprzątającego
ikonki bez podpisów
Brak bezproduktywnego czasu podróży

Innowacyjne stanowiska pracy serwisu sprzątającego

Korzystanie z i-land usprawnia proces czyszczenia. Nie ma już bezproduktywnego czasu podróży, ponieważ wszystkie potrzebne ci zapasy są dostępne na twojej „wyspie”.

i-land umożliwia tworzenie indywidualnych stanowisk pracy wyposażonych we właściwe narzędzia i urządzenia, niezbędne do pracy na wyznaczonych obszarach.

W zależności od potrzeb można skonfigurować najbardziej optymalne zestawy.

Co możesz zyskać pracując z naszymi maszynami?

KORZYŚCI DLA CIEBIE

szybciej

Nie wszystkie rzeczy wymagają dużej ilości czasu. Wykonaj swoją pracę szybko. Nasze rozwiązania są bardzo efektywne, tak że wykonasz swoje zadanie w krótszym czasie.

czyściej

Lepsze czyszczenie to doskonałe rozwiązanie w pokonaniu niewidzialnego wroga. Czyszczenie dużych i małych powierzchni, a także zakamarków z gwarancją dokładności.

zdrowiej

Wspomóż, aby nasza Planeta trwała. Kochamy Matkę Naturę. Systemy zasilania bateryjnego znajdziesz w wielu naszych maszynach.

bezpieczniej

Dbanie o bezpieczeństwo zapobiega wypadkom. Czyszczenie i bezpieczeństwo idą w parze. W naszych rozwiązaniach zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo pracy użytkownika naszych urządzeń.

lepiej dla wszystkich

Zmiana sposobu myślenia o pracy z naszymi maszynami pozwala na ustanowienie bardziej wydajnych procedur czyszczenia, podczas gdy mieszkańcy/użytkownicy budynku doświadczają czystszego i zdrowszego środowiska.

taniej

Lepiej nie musi oznaczać drożej. Dostarczamy więcej za mniej. Jakość i efektywność pracy, to za mało. Dbamy o efekty ekonomiczne. Tylko one pozwolą na dalszy rozwój.

Zobacz film - prezentacja i-land XXL Pro

I-LAND XXL PRO

I-LAND S

Wózek transportowy dla i-mopa

Dzięki praktycznym mocowaniom pozwalającym na transportowanie środków chemicznych, mopów i innych akcesoriów zapewnia możliwość pracy bez konieczności powrotu do pomieszczeń technicznych. Zastosowanie kółek ułatwia przemieszczanie się pracowników nawet pomiędzy budynkami.

Wyposażenie:

  • uchwyty na zbiorniki
  • uchwyt na i-mop
  • koszyk na dodatkowego mopa
  • półka na środki chemiczne

I-LAND L

Innowacyjne stanowisko pracy serwisu sprzątającego

Oprócz niezbędnych materiałów i narzędzi mieszczących się w 2 szufladach oraz na górnej półce, pracownik ma do dyspozycji maszynę i-mop, której może użyć w dowolnym momencie dzięki platformie najazdowej.

Wyposażenie:

  • miejsce na dodatkowe zbiorniki wody czystej i brudnej
  • uchwyty na mopy
  • worek brezentowy 120L
  • kabel zasilający do ładowania baterii i-power
  • 2 szuflady do przewożenia materiałów

Nasze i-landy doskonale sprawdzają się na galeriach handlowych, lotniskach czy zakładach przemysłowych.

I-LAND XL

Nowoczesne stanowisko pracy

Dzięki 2 razy większej przestrzeni bagażowej (2 duże szuflady) można zabrać ze sobą jeszcze więcej niezbędnych materiałów.

Istnieje możliwość różnej konfiguracji przedniej platformy transportowej. Oprócz maszyny i-mop można umieścić również odkurzacz bateryjny i-vac 5B, i-gum, i-fogger, czy też inne urządzenie potrzebne do pracy na wyznaczonym obszarze.

Specyfikacja techniczna

i-land S

i-land L

i-land XL

i-land XXL

Nasi klienci

Zapraszamy do współpracy

Jesteś gotowy na dobranie
i-land dla ciebie?

Chcesz poznać bliżej i-land?

Poniżej znajdziesz materiały do pobrania