I-mop (The Original)
Skuteczna szorowarka podłogowa
dla małych i dużych firm
ikonki bez podpisów
Rodzina i-mop

Czyszczenie do 75% szybciej i taniej!

Jesteś zainteresowany i-mop’em na potrzeby Twojego biznesu?

Doskonały wybór! Dzięki maszynom i-mop sprzątasz o 75 % szybciej niż ręcznie i ponad 30 % szybciej niż tradycyjnymi maszynami. Wydajność i-mop’ów to 800 do 1400 m2/godz.

Zapewniamy skuteczne czyszczenie tam, gdzie dotychczas maszyny nie mogły być stosowane. Do wyboru są 3 modele, wśród których wraz z odpowiednim doborem szczotek, padów, zawsze znajdziesz idealne rozwiązanie dla siebie.

Co możesz zyskać pracując z naszymi maszynami?

KORZYŚCI DLA CIEBIE

szybciej

Rodzina i-mop czyści do 70% szybciej niż konwencjonalne mopowanie na mokro i do 30% szybciej niż konwencjonalne szorowanie automatyczne. I-mop i jego zdolność dotarcia do krawędzi i pod przeszkodami oznacza eliminację czynności ręcznych, które są wymagane jako uzupełnienie konwencjonalnego szorowania maszynowego.

czyściej

Testy ATP potwierdzają, że podwójne szczotki i-mop obracające się w przeciwnych kierunkach zapewniają głębokie szorowanie. Powierzchnie są o 90% czystsze w porównaniu z konwencjonalnym mopem. Modułowe akcesoria oznaczone kolorami HACCP pomagają zapobiegać zanieczyszczeniu krzyżowemu w obszarach przygotowywania żywności i obszarach o krytycznym znaczeniu dla higieny.

zdrowiej

Silne działanie mechaniczne i-mop'a w połączeniu z minimalnym zużyciem wody i środków chemicznych umożliwia dokładniejsze czyszczenie niż w tradycyjnych metodach. I-mop zmniejsza wpływ na środowisko o ponad 75%!

bezpieczniej

Mopowanie na mokro z brudną wodą i śliskie podłogi to już przeszłość. Zaawansowana technologia ssania i-mop'a usuwa praktycznie cały roztwór czyszczący i wszelkie płyny, które znajdują się na podłodze, pozostawiając podłogę suchą i bezpieczną do chodzenia niemal natychmiast.

lepiej dla wszystkich

Ułatwia życie operatorowi, który nie jest już wyczerpanym pracownikiem fizycznym, ale raczej zmotywowanym i dumnym operatorem i-mop'a. Zmiana sposobu myślenia o pracy z i-mop'em pozwala zarządcy budynku na ustanowienie bardziej wydajnych procedur czyszczenia, podczas gdy mieszkańcy budynku doświadczają czystszego i zdrowszego środowiska.

taniej

Lepiej nie musi oznaczać drożej. Dostarczamy więcej za mniej. Jakość i efektywność pracy, to za mało. Dbamy o efekty ekonomiczne. Tylko one pozwolą na dalszy rozwój.

Zobacz film - jak pracować i-mopem

i-mop: praktyczne użycie

Dlaczego i-mop jest najlepszy dla Ciebie?

System szybkiego ładowania

Czas pracy na jednej baterii to 90 minut. Czas ładowania baterii: 75 minut. Przy dwóch kompletach baterii i-mop zapewnia ciągłość pracy.

Mobilność

Idealne narzędzie pracy dla grup mobilnych. Zmieścisz go do każdego samochodu, każdej windy. I-mop Lite z łatwością przeniesiesz po schodach. I-mop Lite oraz L możesz z powodzeniem wykorzystać w placówkach bez windy.

Manewrowość

I-mop jest super zwrotny, zawraca w miejscu. Z łatwością dotrzesz nim do wszelkich zakamarków. Małe wymiary, niska waga, niespotykana manewrowość sprawiają, że czyszczenie wszelkich dotąd trudnodostępnych miejsc jest możliwe i skuteczne.

Praca w trudnych warunkach

Głowica i-mop'a w wersji PRO zabezpieczona jest kataforezą. Pozwala to na pracę w trudnych warunkach. Dzięki temu możesz stosować ją na podłożach zawierających środki chemiczne (baseny, obiekty na plaży, stacje paliw, sklepy spożywcze).

Uniwersalność i wszechstronność

Dzięki szerokiej ofercie szczotek, padów i innych akcesoriów dopasujesz i-mopa dokładnie do takich warunków jak potrzebujesz. Znajdzie zastosowanie dla posadzek zmywalnych, parkietów, wykładzin.

Dwa w jednym - mobilne stanowisko pracy

I-mop Lite tworzy doskonały duet z i-drive (mobilnym stanowiskiem pracy). I-drive posiada opcję zamocowania, transportowania i ładowania i-mop'a. Jeden operator poruszając się w jednym cyklu czyszczenia dużych obszarów w trakcie przejścia przez obiekt może wyczyścić też małe powierzchnie i-mopem. Bez straty czasu na powroty do bazy dla pobrania innego urządzenia czy ręcznego narzędzia do pracy.

I-LINK

Zarządzanie i-mop'em w chmurze

i-link to system zarządzania flotą maszyn opartych o mechanizmy chmurowe. Nowe i-mop’y mają wbudowany moduł elektroniczny komunikujący się z chmurą i-link. Dany wysyłane do chmury to: informacje o użyciu maszyny, poziom naładowania baterii, lokalizacja maszyny, sygnały o awariach i wiele innych danych. Dzięki i-link łatwiej dbać o maszynę, system będzie wysyłał powiadomienia o przeglądach, sygnały awarii bezpośrednio do serwisu, łatwiej też będzie zgłaszać awarie. A to tylko początek…

Specyfikacja techniczna

i-mop LITE

i-mop XL

i-mop XXL

Nasi klienci

Zapraszamy do współpracy

Jesteś gotowy na dobranie
i-mopa dla ciebie?

Chcesz poznać bliżej i-mop?

Poniżej znajdziesz materiały do pobrania