Targi Interclean 2022 już za nami

Po czterech latach przerwy odbyły się targi Interclean 2022 – największa impreza branży czystościowej na świecie. 2000 owocnych spotkań to rekord w historii i-team.

Patrząc na liczbę wystawców oraz odwiedzających – była to bardzo wyczekiwana impreza. Nawet pomimo faktu, że ze względu na ograniczenia CoVid'owe mniej było wystawców z Chin.

Nasze generalnie odczucia: bardzo dużo nowości, branża dynamicznie się rozwija. Długa przerwa targowa, dodatkowo spowodowała nagromadzenie innowacji w jednym terminie. To bardzo dobrze, odwiedzający mieli okazję zapoznać się z wieloma nowościami przez 4 dni, pod jednym dachem. Co nowego: wiele, wiele rozwiązań maszyn autonomicznych - robotów i cobotów. Jasno widać w jakim kierunku idzie świat maszyn czyszczących. Były zarówno maszyny małe, szorowarki o szerokości ok 40-50 cm, jak i maszyny duże do większych przemysłowych zastosowań. Wiele z nich prezentowało bardzo ciekawe rozwiązania technologiczne. Ceny - no cóż, tutaj jeszcze przełomu nie ma, na zdecydowana obniżkę cen jeszcze musimy poczekać.

Poza robotami, wiele nowych maszyn z tradycyjną technologią, ale w nowej, nowocześniejszej odsłonie.

Kolejny obszar innowacji to ekologia i ochrona środowiska. Wiele ciekawych technologii redukujących negatywny wpływ naszej branży na środowisko.

 

 

Co u nas, na stoisku i-team?

Po pierwsze tłumy, od pierwszego dnia do ostatniego. No prawie. Piątek to tradycyjnie dzień końca tragów i znacznie spokojniejszy niż pozostałe dni. Stoisko a właściwie stoiska, bo mieliśmy ich 4, odwiedziło ponad 2000! klientów, tych zarejestrowanych. To doskonały wynik. Jesteśmy dumni.

Prezentowaliśmy najnowszą linię maszyn i-mop w wersji V.22. Najnowszą wersję maszyny samojezdnej i-drive oraz Co-bota65. Naszej flagowej maszyny autonomicznej. Klienci z wielkim zaciekawieniem i uznaniem oglądali prezentację możliwości Cobota 65. W Polsce najnowsza wersja pojawi się już w czerwcu. Tradycyjnie prezentowaliśmy już rozwiązania do mycia szyb i elewacji, systemy pianowego czyszczenia, kompletną linię odkurzaczy, w tym najnowszych plecakowych.

 

Odbyliśmy wiele ciekawych rozmów, wiele z nich zainspirowało nas do rozwoju kolejnych produktów wspierających branżę. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym i zapraszamy do spotkania w Polsce, w naszym centrum szkoleniowym w Krakowie. Zawsze z przyjemnością przyjedziemy do naszych Klientów i zaprezentujemy najnowsze rozwiązania i-team.